MATCHA - ARBATOS MILTELIAI SVEIKATAI

Japoniška žalia arbatos milteliai sveikatai

MATCHA – arbatos milteliai sveikatai, duodantys dar daugiau nei kitos žalios arbatos! Tai yra arbata pripažinta „SUPERMAISTAS”​

Antioksidantų šaltinis

Antioksidantai tai yra maistinė medžiaga ir enzimai mažinantys negativus UV radiacijos poveikis, padarantys mūsų odą jaunesnę ir apsaugantys nuo ivairių, gyvybei pavojingų ligų. 

Visi žino, kad maisto produktai kaip vaisiai, žalios daržovės ir juodasis šokoladas yra pilnį antiksidantų, tačiau viena Matcha arbatos dozė per dieną suteikia 5 kartus daugiau antioksidantų nei kitį produktai.​

Pilna katechinų

Tarp visų antioksidantų, katechinai yra naudingiausi. 60% visų Matcha arbatos katechinų yra EGCg (epigallocatechin gallate), kuris yra žinomas kaip labiausiai apsaugantis nuo vėžio

Moksliniai tyrimai įrodė, kad Matcha arbata turi 100 kartų daugiau EGCg nei kitos žalios arbatos.

Suteikia ramybės

Jau daugiau nei 100 metų Matcha arbata naudojama yra Zen budistu vienuolu meditacijos metų. L-teaninė skatina alfa bangų gaminima smegenyse, kas suteikia atpalaidavimą, bet be mieguistumo.

Skatina atmintį ir susikaupimą

L-teaninė skatina dopamino ir serotonino gamybą, kurie yra atsakingi už gerą savijautą, dėmesio išlaikymą bei atminties gerinimą.

Padidina energijos lygmenį

Nors žalia arbata turi daug kofeino, energija gaunama yra dėka kofeino ir L-teanino kombinacijos. Vienas Matcha arbatos puodelis gali suteikti padidėjęs ištvermęs iki 6 valandų, tačiau dėka L-teanino nejaučiame įprastų kofeino šalutinių paveikių kaip nervingumas ir hypertenzija.

Padeda deginti kalorijas

Yra įrodyta, kad Matcha arbatos gėrimas pagreitina metabolizmą ir padeda organizmui deginti riebalus. Taip pat neturi šalutinio poveikio, kaip padidėjęs širdies ritmas ir aukštas kraujo spaudimas, kurie yra labai dažnį prie įvairių dietų naudojimo.

PIRKTI MATCHA MILTELIUS

Pašalina toksinus iš organizmo

Didelis chlorofilo kiekis duoda Matcha arbatai ne tik gražią tamsiai žalią spalvą bet ir suteikia stipriai detoksikuojančių savybių. Matcha arbatos milteliai naturaliai pašalina toksinus ir sunkiuosius metalus iš organizmo.

Stiprina imunitetą

Matcha arbatos milteliai padeda stiprinti organizma. Tai yra vitamunų šaltinis: kalium, vitaminas A ir C, geležis, kalcis, taip pat proteinai.

Pagerina cholesterolį

Tyrimai rodo, kad žmonės reguliariai geriantis Matcha arbatą, turi mažiau LDL cholesterolio ir tuo pačiu laiku, daugiau HDL cholesterolio. Kiti tyrimai rodo, kad butent vyrai kurie gėria Matchą arbatą turi mažesnę tikimybę susirgti širdies liga nei visi kiti vyrai.

RECEPTAI SU MATCHA:

 

Bendraukime Facebook. Nepraleiskite mūsų naujienų 🙂