MATCHA TYRĖ su granatAIS

PORCIJŲ SKAIČIUS: 1

PARUOŠIMO LAIKAS: 5 MIN

ŠALDYMO LAIKAS: 1.5 VAL. (nebūtina)

Matcha kokteilis iš dubenėlio

Matcha kokteilis iš dubenėlio. ©JAPONISKAZALIA.LT

Matcha tyrė su granatais - tiršta ir maistinga

Matcha tyrė labai lengva pagaminti – puikus pasirinkimas sveikiems pusryčiams. Antioksidantų ir vitaminų bomba! Ne tik super skanu bet ir super sveika. 

Matcha – “supermaistas”.  Iš vieno puodelio šio kokteilio gauname energijos visai dienai. L-teaninas, esantis arbatoje, didina dopamino ir serotonino koncentraciją, o tai sukelia atpalaiduojantį poveikį, puikią nuotaiką bei gerą savijautą.

Granatai – vaisiai pilni antioksidantų, vitaminų C, K, B6 ir E. Granatai, kaip ir Matcha, yra laikomi antioksidantų „lobynu”, dėka kurių, laisvieji radikai pašalinami iš organizmo. Tai tinkamas pasirinkimas, suteikiantis energijos visai dienai. 

Špinatuose yra daug geležies ir antioksidantų, kurie kovoja su uždegimais bei virusais, lėtina senėjimo procesus. Juose daug vitamino A, C, K, folio rūgšties, mangano, magnio, kalio, kalcio.

PASTABA: Kad konsistencija būtų labiau kreminė, špinatus ir bananą įdėkite į šaldiklį 1,5 val iki gaminimo. Jei nemėgstate bananų, galite jį iškeisti į avokadą.

Datules naudoju, kaip natūralų saldiklį.

JUMS REIKĖS:

 • 1/2 stiklinės migdolų pieno
 • 1/2 banano
 • 1/2 avocado
 • 1 šaukštelį Matcha kokteiliams miltelių
 • 1 stiklinės špinatų
 • 2 datulės
 • ½ granato

PARUOŠIMAS:

 1. Špinatus nuplaukite.
 2. Į elektrinį plaktuvą supilkite migdolų pieną, įdėkite bananą, špinatus ir supjaustytas datules. Maišykite tol kol pasidarys tiršta masė ir nebeliks špinatų gabaliukų.
 3. Įberkite Matcha miltelius ir dar kartą trumpai išmaišykite.
 4. Šaukštu perdėkite tyrę į dubenėlį ir įberkite granato gabalėlių.
 5. Skanaus!

DAUGIAU RECEPTŲ:

Bendraukime Facebook. Nepraleiskite mūsų naujienų 🙂